Moje referencje

Edukacją osób dorosłych zajmuje się już wiele lat, posługując się metodami opartymi na Cyklu Kolba. Wiele lat temu podjąłem się przygotowania i realizacji wykładów w zakresie szeroko pojętych kompetencji kierowniczych.
Moją specjalizacją jest  ochrona danych osobowych, którą się zajmuję już wiele lat. Wiele czasu poświęciłem na działalność  dla wielu branż, w tym prawniczych, szeroko pojętej pomocy społecznej, edukacji, samorządów oraz jednostek publicznych. Obecnie jestem Inspektorem Danych Osobowych dal wielu podmiotów samorządowych. Pozwala mi to przygotowywać i prowadzić szkolenia w oparciu o praktykę  stosowania przepisów rozporządzania Parlamentu Europejskiego zwanego popularnie RODO. 
 
certyfikowany trener biznesu
Leszek Malinowski – certyfikowany trener biznesu

 

Objąłem szkoleniami funkcjonariuszy służb państwowych, sądów, adwokatów i aplikantów, pracowników korpusu służby cywilnej, pracowników służby zdrowia, dyrektorów i kierowników jednostek służby zdrowia oraz samorządowców z całego kraju.

 

Moimi klientami były następujące firmy:  

firmy szkoleniowe : Wektor Wiedzy, Fundacja Samorządu Lokalnego im. W. Pańki, Accoline, Cognitio, Kurs na Szkolenia, B&K Szkolenia, VIDI, All Over

a także z podmioty : Prokuratury Regionalne i Okręgowe, Sądy Okręgowe i Rejonowe, KK Solution, Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu, Dolnośląska Izba Inżynierów Budownictwa, Limax Polska, Urząd Miejski w Nowej Rudzie, Lubuski Urząd Marszałkowski, Muzeum w Kozłowce, Omega S.C., Krajowa Izba Doradców Podatkowych w Warszawie, SIMET SA, Sąd Rejonowy w Złotoryi, Izba Adwokacka w Wałbrzychu, Go Work w Warszawie, Urząd Miasta w Bełchatowie,  My Center Zabrze, Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu, PKS W Kamiennej Górze, Urząd Miasta w Ząbkowicach Śląskich, VINCI w Jastrzębiu Zdroju, SUBIEKTYWNI.PL, Urząd Pracy ze Stargardu, Urząd Pracy z Wałcza, podmioty samorządowe MiG Bolków, Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy w Tarnowskich Górach, DPS w Dolicach, Poradnia na Zdrowie z woj. zachodniopomorskiego, DPS w Janowicach Wielkich. TRAINNING GROUP, Firma LIDER z Jeleniej Góry, Studio Muzyki YAMAHA z Jeleniej Góry, Zespól Placówek Resocjalizacyjnych z Walimia, Dom Dziecka CATHERINA z Nowego Siodła, Zespół Placówek Specjalnych z Bystrzycy Górnej, Zespół Szkól Specjalnych ze Świebodzic, Firma CAST ze Świebodzic, Zespół Poradni Pedagogiczno-Psychologicznych ze Świdnicy, MDK ze Świdnicy, Zespół Szkół Specjalnych ze Świdnicy, Zespół Szkół Specjalnych ze Strzegomia, Dom Seniora w Wałbrzychu, PCPR w Zielonej Górze, PCPR w Świdnicy, I LO w Świdnicy, CKZ w Świdnicy, firma Droper Logisic ze Świebodzic, Szpital Miejski w Sosnowcu oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Wałbrzychu, Urząd Miejski w Świdnicy, Green Rest w Polanicy Zdroju, III LO w Świdnicy, MEAT PACK w Wałbrzychu, BEKPOL w Wałbrzychu, epeKOKS z Wałbrzycha, II LO w Świdnicy, Eurotrans Wądołowski ze Świdnicy, Biuro Rachunkowe ze Stargardu oraz pozostali, których nazw ze względu na zawarte umowy nie można wymienić.

szkolenie z ochrony danych osobowych
Szkolenie z ochrony danych osobowych

 

 
lider_szkolenie
Szkolenie z zakresu danych osobowych w Mysłakowicach dla podmiotów udzielających kredytów
warsztaty dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji
warsztaty dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji

 

Prowadzę też szkolenia w środowisku medycznych moimi klientami były m.in : Szpital MSW w Kowarach, Szpital w Miliczu oraz Szpital w Sosnowcu.
 
Mam nadzieję zainteresować Państwa moimi publikacjami. PUBLIKACJE
Wszystkim uczestnikom dziękuję za spotkanie.
 

ZAPRASZAM NA KOLEJNE SZKOLENIA

 

 

 

 

Moje referencje znajdzie również na stronie:  www.eventjgora.pl